سايت تفريحي و سرگرمي
بهترين سايت سرگرمي و تفريحي

بيوگرافي بازيگران

fun2166 بيوگرافي و تصاوير پژمان جمشيدي بازيكن سابق فوتبال و بازيگر سينما و تلويزيون

 بازيكن سابق فوتبال و بازيگر سينما و تلويزيون اهل ايران است. وي در باشگاه‌هاي مطرح سايپا، پرسپوليس و پاس تهران سابقه بازي دارد. پژمان جمشيدي تك گل ملي خود را مقابل گرجستان زده‌است.

پژمان جمشيدي در سال ۱۳۹۲ در مجموعه تلويزيوني پژمان به عنوان بازيگر نقش‌آفريني كرده‌است. طرح اوليه اين سريال با ايده خود پژمان جمشيدي شكل گرفته‌است. پس از آن در تئاتر و سريال كارهاي مختلفي ارائه كرده است. پژمان جمشيدي موفق‌ترين فوتباليستي است كه وارد عرصه سينما و تلويزيون و تئاتر شده است.

براي خواندن كامل بيوگرافي روي لينك زير كليك كنيد:

بيوگرافي و تصاوير پژمان جمشيدي بازيكن سابق فوتبال و بازيگر سينما و تلويزيون

برچسب اينستاگرام پژمان جمشيدي بيوگرافي پژمان جمشيدي پژمان جمشيدي تصاوير پژمان جمشيدي عكس پژمان جمشيدي عكس هاي پژمان جمشيدي عكس هاي جديد پژمان جمشيدي همسر پژمان جمشيدي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۴:۱۵ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

بيوگرافي بازيگران

fun2169 2 بيوگرافي محمد كاسبي

 

نام و نام خانوادگي محمد كاسبي
تولد   ۴ خرداد ۱۳۳۰  – تهران
زمينه فعاليت      بازيگر
والدين   مراد كاسبي
مليت       ايران
همسر زهرا اردستاني

 

، شنبه ۴ خرداد ۱۳۳۰ شمسي در كوچه آبشار خيابان ري تهران متولد شد، دوران كودكي، نوجواني و جواني خود را در محله نازي‌آباد تهران گذراند و تحصيلات خود را در دبستان رازي، دبيرستان الهي، فاتح، و رستاخيز به اتمام رساند.

محمد كاسبي (زاده ۱۳۳۰ در تهران) بازيگر ايراني است.

زندگي‌نامه محمد كاسبي
 محمد كاسبي، شنبه ۴ خرداد ۱۳۳۰ شمسي در كوچه آبشار خيابان ري تهران متولد شد، دوران كودكي، نوجواني و جواني خود را در محله نازي‌آباد تهران گذراند و تحصيلات خود را در دبستان رازي، دبيرستان الهي، فاتح، و رستاخيز به اتمام رساند و مدرك ديپلم را در سال ۱۳۵۰ اخذ كرد.

محمد كاسبي از سيزده سالگي در كاخ جنوبي جوانان در ميدان راه آهن با گروه تئاتر فعاليت تئاتر تقريباً نيمه حرفه‌اي خود را آغاز كرد و از سال ۱۳۵۰ همكاري و بازيگري در اداره تئاتر تهران را شروع نمود.

او در كنكور سال ۱۳۵۰ شركت كرد و در رشته پزشكي قبول شد اما به جهت علاقه به تحصيل تئاتر در دانشكده هنرهاي زيبا، از پزشكي صرف نظر كرده و در سال ۱۳۵۱ به سربازي رفت.

در سال ۱۳۵۳ پس از برگشتن از سربازي دوباره در كنكور شركت كرد و در رشته بازيگري و كارگرداني سينما و تئاتر قبول شد و به دانشكده هنرهاي دراماتيك راه يافت.

محمد كاسبي پيش از تحصيل و در حين آن در دانشكده دراماتيك به دوبلوري پرداخت. او در دوران دانشكده نمايشنامه‌هاي زيادي از جمله «يك نمايش طولاني» به كارگرداني جعفر والي، نمايش «مدا» به كارگرداني منيژه معامدي، نمايش «مهتابي براي محرومين» به كارگرداني شهناز جابري زاده، نمايشنامه «مترسك‌ها در شب»، «كارول»، «مسافران»، «در مه بخوان»، «بهترين باباي دنيا»، «عنكبوت» و… را بازي كرد. محمد كاسبي سال آخر دانشكده هنرهاي دراماتيك بود كه انقلاب به پيروزي رسيد، با پيروزي انقلاب وي به مدت ۲ سال مسئول واحد نمايش راديو بود و همزمان گويندگي در راديو را نيز انجام مي‌داد.

بعد از انقلاب اولين نمايشنامه‌اي كه به روي صحنه تئاتر رفت كار گروه دانشجويان دانشكده دراماتيك بود كه محمد كاسبي نيز عضو اين گروه بوده و در آن ايفاي نقش كرده است، اين نمايشنامه در فروردين ۱۳۵۸ در تئاتر شهر به روي صحنه تئاتر رفته و نام اين تئاتر «نهضت حروفيه» به نويسندگي شهيد حسين قشقايي و كارگرداني داوود دانشور بود.

محمد كاسبي در اوايل سال ۱۳۵۸ با چندي از دوستان حوزه انديشه و هنر اسلامي را پايه‌گذاري كرد كه بعدها نام اين محل به «حوزه هنري» تغيير نمود، او همچنين مركز هنرهاي نمايشي وزارت ارشاد را نيز بنيانگذاري كرد. از اواسط سال ۱۳۶۰ كار دوبله، مديريت واحدِ نمايش راديو و مسئوليت مركز هنرهاي نمايشي همه را رها كرد و تمام وقت و تمركز خود را معطوف به حوزه هنري و آغاز فيلم سازي براي حوزه كرد، اولين كار در حوزه هنري فيلم توبه نصوح بود.

محمد كاسبي چندين نمايشنامه هم نوشته است كه از جمله نمايشنامه‌هاي چاپ شده نمايشنامه «زالو» و «بايگاني» را مي‌توان نام برد، نمايشنامه بايگاني علاوه بر اينكه به كارگرداني او به روي صحنه تئاتر شهر رفت در پنجمين جشنواره انتخاب بهترين كتاب دفاع مقدس لوح تقدير اين جشنواره را نيز به دست آورد. او علاوه بر تمامي مسئوليت‌ها چندين فيلمنامه نوشته و كارگرداني كرده است مثل فيلم نامه «شنا در زمستان» كه از جشنواره معلم لوح تقدير را دريافت كرده است و هم چنين فيلم «شته ها» و «قاصد» و چندين فيلمنامه ديگر هم نوشته است كه به تصويب وزارت ارشاد رسيده و اين فيلمنامه‌ها در اختيار بنياد سينمايي فارابي و اداره كل سينماي تجربي وزارت ارشاد قرار گرفته است، نام اين فيلم نامه‌ها «راز سهراب» و فيلم نامه «خانه» مي‌باشد. او تعدادي ديگر فيلم نامه نوشته است كه هرگز آنها را ارائه ننمود.

محمد كاسبي در كنار بازيگري در حوزه هنري به فعاليت‌هاي ديگري نيز مشغول بود.[۱]

  fun2169 بيوگرافي محمد كاسبي

محمد كاسبي از سيزده سالگي با گروه تئاتر فعاليت نيمه حرفه‌اي خود را آغاز كرد

فيلم شناسي محمد كاسبي
سينمايي
* رفقاي خوب (۱۳۹۴)
*  آسمان هشتم (۱۳۸۹)
*  بدون اجازه (۱۳۸۹)
* نطفه شوم (۱۳۸۷)
*  نفوذي (۱۳۸۷)
*  ديوار (۱۳۸۶)
*  نيما يوشيج (۱۳۸۵)
*  عروسك فرنگي (۱۳۸۴)
*   عزيزم من كوك نيستم (۱۳۸۰)
*  مريم مقدس (۱۳۷۹)
* دنياي وارونه (۱۳۷۶)
* كمين (۱۳۷۵)
*  براده‌هاي خورشيد (۱۳۷۴)
*  پدر (۱۳۷۴)
*  دايره سرخ (۱۳۷۴)
*  ماه و خورشيد (۱۳۷۴)
*  حمله به اچ۳ (۱۳۷۳)
* پناهنده (۱۳۷۲)
*  همسفر (۱۳۷۲)
*  بدوك (۱۳۷۰)
*  بحران (۱۳۶۶)
* بايكوت (۱۳۶۴)
* زنگ‌ها (۱۳۶۴)
*  استعاذه (۱۳۶۲)
*  دو چشم بي‌سو (۱۳۶۲)
*  توبه نصوح (۱۳۶۱)
*  مرگ ديگري (۱۳۶۱)

تلويزيوني
*  تا صبح به كارگرداني مجيد جوانمرد و محمد علي آهنگر ۱۳۸۵
* خوش‌ركاب به كارگرداني علي شاه حاتمي
* خوش غيرت به كارگرداني علي شاه حاتمي
* ياور به كارگرداني علي شاه حاتمي
* صاحبدلان به كارگرداني محمدحسين لطيفي
* رعنا به كارگرداني سيد داود ميرباقري ۱۳۶۷–۱۳۶۹
* سه در چهار به كارگرداني مجيد صالحي
* زن بابا به كارگرداني سعيد آقاخاني نوروز ۱۳۸۹
* خوش‌نشين‌ها به كارگرداني سعيد آقاخاني ۱۳۸۹
* سه دونگ، سه دونگ به كارگرداني شاهد احمدلو ۱۳۹۰
*  فراموشي به كارگرداني مهدي سلطاني نوروز ۱۳۹۱
* خوب بد زشت (۱۳۹۳)
* حانيه [۱۳۹]كاري از «سيدجلال دهقاني اشكذري»
*  لطفاً دور نزنيم (۱۳۸۸)

به عنوان كارگردان
*  شنا در زمستان (۱۳۶۸)
*  قاصد (۱۳۶۶)

تصاوير محمد كاسبي
   fun2169 1 بيوگرافي محمد كاسبي

محمد كاسبي

   fun2169 3 بيوگرافي محمد كاسبي

تصاوير محمد كاسبي

   fun2169 4 بيوگرافي محمد كاسبي

عكس محمد كاسبي

بيوگرافي محمد كاسبي

برچسببيوگرافي كامل محمد كاسبي بيوگرافي محمد كاسبي تصاوير محمد كاسبي زندگينامه محمد كاسبي عكس هاي جديد محمد كاسبي عكس هاي محمد كاسبي عكس همسر محمد كاسبي فيلم هاي محمد كاسبي محمد كاسبي همسر محمد كاسبي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۳۰:۲۵ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

انواع فال هاي گوناگون

weekly horoscope09 1 فال هفتگي از 16 آذر تا 22 آذر 98

فال هفته

 

طالع بيني هفتگي 16 آذر تا 22 آذر 98

 

به دنبال پيش بيني در مورد اتفاق خوب يا بد اين هفته با استفاده از فال هفتگي با ما باشيد.

 

فال هفته متولدين فروردين ماه:

در طول اين هفته شما از طريق اعضاي خانواده شادي زيادي خواهيد داشت و اين يك دوره مفيد خواهد بود. شما مي توانيد در جمع آوري ثروت و رسيدن به موقعيت بهتري در زندگي موفق باشيد. شما اقتدار مردم را به دست مي آوريد و در صورت وجود اختلافات با ديگران آن را حل مي كنيد. شما رقبا و حريفان خود را با موفقيت شكست مي دهيد. از نظر زندگي عاشقانه خود ، مي توانيد با درك خود از يك شخص اشتباه كنيد. به اين نكته توجه كنيد كه با شخصي با گذشته مشكوك درگير نشويد. شما براي به دست آوردن مزاياي بسيار ، سخت تلاش خواهيد كرد و براي وسايل الكترونيكي ، بهداشت ، شغل ، امور مالي ، رشد معنوي و هر آنچه كه نياز داريد هزينه خواهيد كرد. به طور كلي، ممكن است در اين دوره از رسيدن به اهداف مورد نظر و موفقيت در تلاشهاي خود لذت ببريد.

براي ادامه خواندن فال هفتگي روي لينك زير كليك كنيد

 

فال هفتگي از 16 آذر تا 22 آذر 98

برچسبrobeka طالع بيني هفته فال هفتگي فال هفتگي pmc فال هفتگي و روزانه فال هفته فال هفته اي فال هفته اينده فال هفته ي بعد فال و طالع بيني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۲:۲۶ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۱:۲۲ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

بيوگرافي بازيگران

fun2183 3 بيوگرافي ساقي زينتي + جديدترين عكس هاي ساقي زينتي

 ساقي زينتي متولد 1349 در رشت بازيگر – كار آفرين و مشاور است.

  ساقي زينتي چگونه بازيگر شد؟

ساقي زينتي بازيگري را خيلي دوست داشت اما پدرش سرسخت بود و به شدت مخالف. بعد از اينكه در سال 1370 ديپلم اش را گرفت قرار بود فيلم مخمصصه در رشت ساخته شود كه از طريق آگهي متوجه جذب نيرو در رشته بازيگري، خياطي و منشي صحنه ميشود او به نيت خياطي مي رود اما كارگردان از او ميخواهد تست بازيگري بدهد او قبول ميشود و پايش به عرصه بازيگري باز ميشود.

ادامه بيوگرافي را در لينك زير بخوانيد:

بيوگرافي ساقي زينتي

بيوگرافي ساقي زينتي تصاوير ساقي زينتي جديدترين عكس هاي ساقي زينتي زندگينامه ساقي زينتي ساقي زينتي عكس ساقي زينتي عكس هاي ساقي زينتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۴:۰۸ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

بيوگرافي بازيگران

biography tina pakravan22 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرش

 

بيوگرافي تينا پاكروان:
تينا پاكروان در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده‌است و ليسانس كارگرداني سينما از دانشكده سينما-تئاتر دارد. فعاليت سينمايي را از كار در مجله سينمايي، گزارش فيلم در سال ۱۳۷۴ آغاز كرده و در ادامه با مجلاتي مانند «ابرار سينمايي» و «صدا، دوربين، حركت» و هفته نامه «فكور» همكاري داشته‌است.

در سن ۱۸ سالگي در فيلم ياس‌هاي وحشي به كارگرداني محسني‌نسب به عنوان منشي صحنه فعاليت داشت. در فيلم «سگ كشي» بهرام بيضايي دستيار كارگردان بوده و در ادامه در سريال «تعطيلات نوروزي» شبكه دو، برنامه‌ريز و جانشين توليد، در سريال «راز سكوت» هم برنامه‌ريز و جانشين توليد بوده‌است.

 

  biography tina pakravan27 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرشجديدترين عكس هاي اينستاگرام تينا پاكروان

 
پاكروان سپس براي ادامه تحصيل به خارج از كشور رفت و در دانشكده يوسي‌ال اي UCLA آمريكا در رشته سينما ادامه تحصيل داده‌است. در اين ميان دو فيلم كوتاه ساخت: «رؤيا» با بازي بهزاد فراهاني و مژگان رباني و همچنين «اكتور اكتور» كه در آمريكا ساخته‌است. يك فيلم مستند هم به نام «همراه با ايرانيان» براي شبكه جهاني جام جم ساخته كه به زندگي ايراني‌هاي مقيم لس آنجلس و سانفرانسيسكو مي‌پرداخت.

تينا پاكروان پس از بازگشت به ايران توسط محمدرضا شريفي‌نيا در سريال «كلاه پهلوي» به عنوان مدير برنامه‌ريزي و دستيار اول كارگردان با آقاي دري همكاري كرده‌است. سپس در فيلم «سنتوري» به عنوان مدير توليد با داريوش مهرجويي همكاري كرد. در فيلم «وقتي همه خوابيم» به كارگرداني بهرام بيضايي مدير توليد و برنامه‌ريز بوده‌است.

 

بيشتر بخوانيد:  بيوگرافي هانيه غلامي + عكس هاي هانيه غلامي

سومين فيلم كوتاهش «گره» نام داشت كه محمدرضا شريفي‌نيا، سارا خوئيني‌ها، شقايق فراهاني و محراب رضايي به عنوان بازيگر در اين فيلم حضور داشتند و اولين كار بازيگريش هم سريال «سال‌هاي مشروطه» است كه در آن به عنوان بازيگر، مدير توليد، طراح دكور و مشاور فيلمنامه حضور داشته‌است.»

تينا پاكروان تاكنون به عنوان مجري طرح، مدير توليد، بازيگر، برنامه‌ريز، دستيار كارگردان و … در فيلم‌هاي مختلف همكاري داشته و با فيلمسازاني همچون مسعود كيميايي، داريوش مهرجوئي، بهرام بيضايي، محمدرضا ورزي، ضياءالدين دري و … كار كرده‌است. از فعاليت‌هاي ديگر وي مي‌توان به تدريس، انتشار كتاب و نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاري نمايشگاه عكس اشاره كرد.

 

biography tina pakravan23 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرش  عكس تينا پاكروان و همسرش

ازدواج تينا كروان
تينا پاكروان متاهل است و صاحب يك فرزند پسر بنام ساشا است

فيلمشناسي تينا پاكروان:
كارگردان:

– فيلم سينمايي «لس آنجلس تهران» -(۱۳۹۶)
– فيلم سينمايي «نيمه شب اتفاق افتاد» -(۱۳۹۴)
– فيلم سينمايي «خانوم» -(۱۳۹۲)
– فيلم تلويزيوني «پل» -(۱۳۹۰)
– فيلم كوتاه «اينجا شهر من بود» – (۱۳۸۹)
– فيلم كوتاه «گره» – (۱۳۸۸)
– فيلم كوتاه «آكتور آكتور» – (۱۳۸۶)
– فيلم كوتاه «رؤيا» – (۱۳۷۹)

تهيه‌كننده:
– فيلم سينمايي «لس آنجلس – تهران» -(۱۳۹۶)
– فيلم سينمايي «خانه كاغذي» -(۱۳۹۵)
– فيلم سينمايي «نيمه شب اتفاق افتاد» -(۱۳۹۴)
– فيلم سينمايي “يحيي سكوت نكرد “-(۱۳۹۳)
– فيلم سينمايي “خانوم”-(۱۳۹۲)
– فيلم تلويزيوني “داستان عوضي “-(۱۳۹۱)
– فيلم تلويزيوني “مسافر بهشت “-(۱۳۹۱)

نويسنده:
– فيلم خانوم
– اينجا شهر من بود
– گره
– معجزه

بازيگر:
– فيلم سينمايي سارا و آيدا (۱۳۹۵)
– فيلم سينمايي خانه كاغذي (۱۳۹۵)
– فيلم سينمايي متروپل (۱۳۹۲)
– سالهاي مشروطه (۱۳۸۸)
– فيلم تلويزيوني مسافر بهشت (۱۳۹۰)

چهره پرداز:
– من و دبورا (۱۳۸۴)

 

بيشتر بخوانيد:  بيوگرافي مهنوش صادقي همسر دوم مهدي هاشمي + عكس

عكس هاي تينا پاكروان:

  biography tina pakravan24 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرشعكس تينا پاكروان و پدرش

 

  biography tina pakravan25 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرشعكس كودكي تينا پاكروان و برادرش

 

  biography tina pakravan26 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرشتينا پاكروان و برادرش نيما

 

  biography tina pakravan28 بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرشتينا پاكروان به همراه بهروز وثوقي و پرويز پرستويي

بيوگرافي تينا پاكروان + عكس هاي خانواده و همسرش

بازي تينا پاكروان بيوگرافي تينا پاكروان پسر تينا پاكروان تصاوير تينا پاكروان تينا پاكروان خانواده تينا پاكروان عكس جديد تينا پاكروان عكس هاي تينا پاكروان همسر تينا پاكروان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۷:۰۷ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

بيوگرافي بازيگران

behnam tashakor 01 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

بهنام تشكر بازيگر سينما,تئاتر و تلويزيون ايران

بهنام تشكر از سال 1375 كارش را در تئاتر را آغاز كرد و چند سال در مازندران فعاليت كرده است. بهنام تشكر همچنين از سال 1387 گويندگي در راديو هم تجربه كرده است.  

behnam tashakor 02 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

بيوگرافي بهنام تشكر:

بهنام تشكر متولد 4 بهمن ۱۳۵۵ در بندر انزلي است. در سال  ۱۳۷۵ همراه با خانواده اش از بندر انزلي به ساري مهاجرت كرد و از همان سال فعاليت تئاتري خود را در ساري شروع كرد. جالب بدانيد بهنام تشكر در دوران نوجواني، هافبك راست تيم نوجوانان باشگاه ملوان بندر انزلي بوده است، ولي ادامه نداد

behnam tashakor 03 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

تحصيلات بهنام تشكر:

بهنام تشكر داراي مدرك ليسانس اقتصاد بازرگاني از دانشگاه فيروزكوه است. او با بازي در نقش دكتر نيما در سريال ساختمان پزشكان كه از شبكه 3 سيما پخش شد به شهرت رسيد. بهنام تشكركار دوبله را به مدت ۲ سال در سال ۸۳ انجام داده و از سال ۸۷ نيز گويندگي در راديو را آغاز كرده است.

behnam tashakor 04 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

عكس بهنام تشكر

 
ازدواج بهنام تشكر


بهنام تشكر در سال ۱۳۸۵ با آيدا يزداني ازدواج كرد. حاصل اين ازدواج آنها پسري به اسم كاوه مي باشد.

behnam tashakor 12 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

 آيدا يزداني، همسر بهنام تشكر

سكونت بهنام تشكر در آمريكا


بهنام تشكر، مدت ها بود كه در آمريكاي شمالي زندگي مي كرد و وي در مهر ماه ۹۴ بود كه به ايران برگشت. او همچنين به مدت دو سال در يكي از شهر هاي انگلستان هم زندگي كرده است.

fun817 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

عكس هاي بهنام تشكر

behnam tashakor 05 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

عكس هاي جديد بهنام تشكر

فيلم هاي سينمايي بهنام تشكر

– فيلم كوتاه «اتو استاپ» (۱۳۸۲) -زير آب (۱۳۸۸)- روز رستاخيز (۱۳۸۹) (در نقش حصين بن تميم)- به اميد ديدار (۱۳۹۰–۱۳۸۹)- استرداد (۱۳۹۰)- بچگيتو فراموش نكن (۱۳۹۰)- فيلم كوتاه «و پيشتر… باران همه چيز را شسته بود» (۱۳۹۰)- واژگونه (دلي يار)-لاك قرمز (۱۳۹۴)- بازدم (۹۵–۱۳۹۴)- اعترافات (۱۳۹۵)- جشن دلتنگي (۱۳۹۶)

behnam tashakor 07 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

 تصاوير جديد بهنام تشكر به همراه پسرش

تئاتر

– بازي در نمايش “ميرزافرفره” نوشته داوود فتحعلي بيگي به كارگرداني محمد جونيان – ساري، تالار سلمان هراتي؛ ۱۳۷۷

– بازي در نمايش “معركه عشق” نوشته و كارگرداني محمد اكبري – ساري، فيروزكوه، بوشهر؛ ۱۳۷۸

 بازي در نمايش”بانوي قهرمان” نوشته علي ولي زاده به كارگرداني علي دنيوي – ساري، تالارسلمان هراتي، تهران، تالار چهارسو؛ ۱۳۷۷

بيشتر بخوانيد:  بيوگرافي عليرضا طليسچي + عكس هاي عليرضا طليسچي

– بازي در نمايش “سهمي پيش از مردار” نوشته و كارگرداني علي دنيوي ساروي – ساري، تالارسلمان هراتي؛

– بازي در نمايش “ماه زدگان” نوشته علي دنيوي ساروي به كارگرداني افشين رشيدي – ساري، تالار سلمان هراتي، سمنان، تالار آفتاب؛ ۱۳۷۹

– بازي و كارگرداني در نمايش “خرس” نوشته آنتوان چخوف – ساري، تالار سلمان هراتي؛ ۱۳۸۱

– كارگرداني نمايش “خواستگاري” نوشته آنتوان چخوف – ساري، تالار سلمان هراتي؛ ۱۳۸۱

fun817 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

 عكس هاي بهنام تشكر

fun817 1 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

 تصاوير جديد بهنام تشكر

fun817 2 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

– بازي در نمايش “فالگوش” به كارگرداني منيژه محامدي – تهران، تالار سنگلج؛ ۱۳۸۲

– بازي در نمايش “چند كاپريس براي ويلون” به كارگرداني محمودرضا رحيمي – تهران، تئاتر شهر، تالار خورشيد؛ ۱۳۸۲

– بازي در نمايش “اسكوريال شاه” به كارگرداني “رامين سيار دشتي” (اجراي پايان نامه) – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۳

– بازي در نمايش “روزهاي زرد” به كارگرداني ايوب آقاخاني – تهران، تئاتر شهر، تالار سايه؛ ۱۳۸۳

– بازي در نمايش “مردي كه گلي به دهان داشت” به كارگرداني مريم بلالي مقدم (اجراي پايان نامه) – تهران، دانشگاه سوره؛ ۱۳۸۳

– بازي در نمايش “روياي بسته شده به اسبي كه از پا نمي‌افتد” به كارگرداني آروند دشت‌آراي – تهران، تئاتر شهر، كارگاه نمايش؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايش “ژوليوس سزار به روايت كابوس” به كارگرداني كيومرث مرادي؛ تهران، تئاتر شهر، تالار چهار سو؛ ۱۳۸۴، هند، دهلي نو و كلكته ۱۳۸۵

– بازي در نمايش “سه خواهر” به كارگرداني “محمودرضا رحيمي” – تهران، تئاترشهر، تالار نو؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايش “مكبث” به كارگرداني آرش دادگر – تهران، تئاتر شهر، تالار نو؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايش “لبخند با شكوه آقاي گيل” نوشته اكبر رادي به كارگرداني هادي مرزبان – تهران، تئاترشهر، تالار اصلي؛ ۱۳۸۶

– بازي در نمايشنامه‌خواني “هذا حبيب‌الله” نوشته عباس نعلبنديان به كارگرداني محمد ميرعلي‌اكبري؛ تهران، تئاترشهر، كافه تريا؛ ۱۳۸۱

fun817 3 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

 عكس هاي بهنام تشكر

– بازي در نمايشنامه‌خواني “اثر پرتوهاي گاما بر روي گل‌هاي هميشه بهار” نوشته پل زيندل به كارگرداني سميه تاجيك؛ تهران، تئاترشهر، كافه تريا؛ ۱۳۸۲

– بازي در نمايشنامه‌خواني “مونسرا” نوشته امانوئل روبلس به كارگرداني زاهدپور – تهران، خانه هنرمندان؛ ۱۳۸۳

– بازي در نمايشنامه‌خواني “سانتاكروز” به كارگرداني هما روستا – تهران، تئاترشهر، كافه تريا؛ ۱۳۸۳

بيشتر بخوانيد:  بيوگرافي و تصاوير عليرضا جلالي‌تبار

– بازي در نمايشنامه خواني “خرس” به كارگرداني جواد روشن – تئاتر شهر،كافه تريا، ۱۳۸۳

– بازي در نمايشنامه خواني “دعوت” به كارگرداني زهرا صبري – تهران، ادره تئاتر؛ ۱۳۸۳

– بازي در نمايشنامه خواني “كابوس” به كارگرداني طوفان مهرداديان – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايشنامه‌خواني “مگس‌ها” نوشته ژان پل سارتر به كارگرداني محمد پويا – تهران، خانه هنرمندان؛ ۱۳۸۴

behnam tashakor 06 بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

 بهنام تشكر

– كارگرداني و بازي در نمايشنامه‌خواني “دختر يانكي” نوشته نيل سايمون – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايشنامه‌خواني “عاقبت عشاق سينه چاك” نوشته نيل سايمون به كارگرداني فريد قبادي – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايشنامه‌خواني “خيره مانده به سقف” نوشته رولد دال به كارگرداني اشكان صادقي – تهران، اداره تئاتر؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايشنامه‌خواني “خون” نوشته لارس نورن به كارگرداني افسانه ماهيان – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۴

– بازي در نمايشنامه‌خواني “ماه‌زدگان” نوشته علي دنيوي ساروي به كارگرداني بهرام تشكر – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۵

– بازي در نمايشنامه‌خواني “۳۱/۶/۷۷″ نوشته عليرضا نادري به كارگرداني محمودرضا رحيمي – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۵

– بازي در نمايش “رستگاري در شب دور” نوشته طلا معتضدي به كارگرداني نسيم ادبي – (جشنواره رضوي) تهران، تالار سايه؛ ۱۳۸۵

– بازي در نمايش “دنياي ديوانه ديوانه ديوانه” نوشته و كارگرداني بهزاد فراهاني – تهران، تئاترشهر، تالار اصلي؛ ۱۳۸۵

– بازي در نمايش “ژوليوس سزار به روايت كابوس” نوشته شكسپير، اقتباس نغمه ثميني به كارگرداني كيومرث رادي – هندوستان، دهلي نو-كلكته؛ ۱۳۸۵

– بازي در نمايش “طناب مي‌زني عزيزم” (جشنواره بانوان)؛ نوشته فارس باقري به كارگرداني بهرام تشكر – تهران، تالار مولوي؛ ۱۳۸۶

– بازي در تله تئاتر “مهماني درندگان” به كارگرداني رشيد بهنام – شبكه۴؛ ۱۳۸۶

فيلم تلويزيوني

– بازي در مجموعه تلويزيوني “مرواريد سرخ” به كارگرداني مسعود رسام – شبكه پنجم؛ ۱۳۸۴

– بازي در مجموعه تلويزيوني “عصاي پيري” به كارگرداني شاپور قريب – شبكه سوم؛ ۱۳۸۴

– بازي در سريال “مختارنامه” به كارگرداني داود ميرباقري – ۱۳۸۴

– بازي در سريال “مثل هميشه” به كارگرداني وحيد حسيني – شبكه يك، ۱۳۸۴

– بازي در فيلم كوتاه “اتو استاپ” به كاگرداني ناصر صفاريان – ۱۳۸۲

– بازي در سريال “تا صبح” به كارگرداني مجيد جوانمرد – ۱۳۸۵

بيشتر بخوانيد:  بيوگرافي علي مسعودي؛ نويسنده، بازيگر و استندآپ كمدين

– بازي در مجموعه تلويزيوني ساختمان پزشكان به كارگرداني سروش صحت-۱۳۹۰

 كاوه، فرزند بهنام تشكر

گويندگي و دوبله

– ۲ سال گويندگي (دوبله) قرن بيست‌و يك‌ ۱۳۸۵-۱۳۸۳ به مديريت نصرالله مدقالچي

– گويندگي در بيش از ۷۰ فيلم سينمايي ۱۵/۳/۱۳۸۴ تا تابستان ۱۳۸۶ ‌قرن بيست‌ويك مشغول گويندگي زير نظر نصرالله مدقالچي

– گويندگي راديو از سال ۱۳۸۷

– گويندگي در شبكه راديويي تهران، استديو صداري شهر

– گويندگي در شبكه جهاني صداي آشنا (برنامه هاي قند پارسي، رنگ خدا، ويژه برنامه دهه اول محرم)

– گويندگي در شبكه جوان (برنامه ويژه جشنواره تئاتر فجر، مثلث، بين خودمون باشه)

جوايز و افتخارات

– دريافت تنديس بهترين بازيگر تئاتر در سال ۹۴ از انجمن ملي منتقدان تئاتر ايران براي بازي در نمايش دختر يانكي به كارگرداني بهرام تشكر


– دريافت تنديس بهترين بازيگر طنز تلويزيون در سال ۹۱ براي بازي در سريال ساختمان پزشكان
– دريافت تنديس بهترين بازيگر براي نمايش ماه زدگان به كارگرداني بهرام تشكر در ششمين جشنواره سراسري ماه


– رتبه اول بازيگري براي نمايش هتل كاليفرنيا در چهارمين جشنواره نمايشنامه خواني مولوي در سال ۱۳۸۷ به كارگرداني بهرام تشكر

–  داوري جشنواره تئاتر فجر، استان مازندزان؛ ۱۳۸۸

–  تقدير در هفته تئاتر، استان مازندران؛ ۱۳۸۸

– دريافت جايزه بازيگر دوم، جشنواره تئاتر ماه، نمايش “ماه زدگان”؛ ۱۳۸۸

– دريافت جايزه بازيگر اول، جشنواره نمايش نامه خواني، نمايش “مسافريني از شيكاگو”؛ ۱۳۸۷

– دريافت جايزه بهترين بازيگر، جشنواره استاني مازندران، نمايش “ماه زدگان”؛ ۱۳۸۷

– كانديد بازيگري جشنواره بانوان، نمايش “طناب مي‌زني عزيزم”؛ ۱۳۸۶

– دريافت جايزه بازيگر دوم، جشنواره نمايش نامه خواني مولوي، نمايش “دختر يانكي”؛

۱۳۸۴

– دريافت جايزه كارگرداني دوم، جشنواره نمايش نامه خواني، نمايش “دختر يانكي”؛ ۱۳۸۴

– كانديد بازيگري جشنواره فجر، نمايش “مكبث”؛ ۱۳۸۴

– دريافت جايزه بهترين بازيگر و كارگردان، جشنواره نمايشنامه‌خواني مولوي دوره دوم؛ ۱۳۸۴

– كانديد بازيگري جشن بازيگر، نمايش “چند كاپريس براي ويالون”؛ ۱۳۸۳

– دريافت جايزه بازيگر دوم، جشنواره استاني مازندران، نمايش “ماه زدگان”؛

گردآوري : سايت تفريحي و سرگرمي روبكا

بيوگرافي بهنام تشكر + عكس همسر و پسرش

بهنام تشكر بهنام تشكر و همسرش بيوگرافي بازيگران بيوگرافي بهنام تشكر زندگينامه بهنام تشكر عكس بهنام تشكر عكس بهنام تشكر و همسرش عكس زن بهنام تشكر عكس هاي بهنام تشكر عكس هاي جديد بهنام تشكر عكس همسر بهنام تشكر عكساي بهنام تشكر عكسهاي بهنام تشكر عكسهاي بهنام تشكر بيوگرافي همسر بهنام تشكر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۵:۳۴ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

بيوگرافي بازيگران

fun2134 بيوگرافي پرويز پرستويي مردي از جنس مردم

پرويز پرستويي (زادهٔ ۲ تير ۱۳۳۴) است

نام اصلي    پرويز پرستويي
زمينه فعاليت       بازيگر، گوينده
تولد      ۲ تير ۱۳۳۴ 
محل تولد روستاي چارلي، كبودرآهنگ
محل زندگي      تهران
مليت    ايراني
سال‌هاي فعاليت    ۱۳۶۲ تاكنون
همس    نسترن پرستويي
فرزندان     بهروز پرستويي-الناز پرستويي

 

پرويز پرستويي با اصالتي تركي در همدان متولد شد. پرويز پرستويي بازيگر و گوينده صاحب‌نام ايراني سينما، تئاتر و تلويزيون است. او موفق به دريافت نشان درجه يك گواهي‌نامه هنري گرديده است.

پرويز پرستويي (زادهٔ ۲ تير ۱۳۳۴ در روستاي چارلي،شهرستان كبودرآهنگ استان همدان)، بازيگر و گوينده صاحب‌نام ايراني سينما، تئاتر و تلويزيون است. او موفق به دريافت نشان درجه يك گواهي‌نامه هنري گرديده است. پرويز پرستويي با دريافت چهار سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول مرد از اين نظر در بين بازيگران ايراني ركورددار است. وي متأهل و داراي دو فرزند به نام هاي بهروز و الناز است.

زندگي پرويز پرستويي
پرويز پرستويي با اصالتي تركي در همدان متولد شد. پدر وي كشاورز بود و زماني كه وي ۳ ساله بود به تهران مهاجرت كرد. دوران كودكي و نوجواني را در يك خانه اجاره‌اي كوچك در محله دروازه غار سپري كرد. او در مدرسه صادقيه اسلامي در كوچه گمرك تحصيلات ابتدايي خود را به پايان رساند. پرستويي با پس‌انداز كردن يازده هزار تومان خانه‌اي در حوالي ترمينال جنوب خريد. مدتي به ورزش علاقه نشان داد و دروازه‌بان تيم كارگران بود. پس از اين زمان به مركز رفاه نازي‌آباد رفت و شروع به آموختن تئاتر كرد. پرويز پرستويي در سال ۱۳۶۰ و زماني كه ۲۶ سال سن داشت به عنوان منشي در دادگستري تهران مشغول به كار شد، امّا پس از مدتي به خاطر ناهمخواني اين شغل با روحياتش به اداره تئاتر رفت و تا پايان در آنجا مشغول به كار شد.

ادامه بيوگرافي را در لينك زير بخوانيد:

بيوگرافي پرويز پرستويي مردي از جنس مردم

بيوگرافي پرويز پرستويي پرويز پرستويي پرويز پرستويي و همسرش دختر پرويز پرستويي دكلمه هاي پرويز پرستويي عكس پرويز پرستويي عكس پرويز پرستويي و همسرش عكس هاي پرويز پرستويي فيلم جديد پرويز پرستويي فيلم هاي پرويز پرستويي همسر پرويز پرستويي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۹:۴۷ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

بيوگرافي بازيگران

بيوگرافي فلورا سام:
فلورا سام متولد ۱۲ آبان ۱۳۴۴ در شهر شيراز، بازيگر و نويسنده و كارگردان تلويزيون و تئاتر ايران است.

biography flora sam22 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

شروع فعاليت حرفه‌اي فلورا سام در تلويزيون صرفاً به دليل روابط خانوادگي با بازي در مجموعهٔ تلويزيوني «مهر و ماه» در سال ۱۳۶۹ به كارگرداني حميد لبخنده بود. و در سريال همسايه ها به شهرت رسيد.

biography flora sam23 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

عكس ازدواج فلورا سام

ازدواج فلورا سام با مجيد اوجي از زبان خودش:


حدود سال 1359 كه من دانش آموز دبيرستاني بودم، تلويزيون اطلاعيه اي مبني بر تشكيل كلاس هاي تئاتر در شيراز پخش كرد و من هم به علت علاقه اي كه به اين حوزه داشتم، در اين آزمون شركت كرده و پذيرفته شدم. در آن زمان زنده ياد مجيد افشاريان سرپرست گروه بود. وقتي انقلاب فرهنگي رخ داد، آقاي اوجي دانشجوي دانشگاه تهران بود و به علت اين اتفاق به شيراز برگشته بود و چون اطلاعات بسياري در اين زمينه داشت، به عنوان كمك استاد به اين گروه پيوست.

حتما بخوانيد:  بيوگرافي غزل شاكري + تصاوير

باب آشنايي ما از آن زمان آغاز شد. من با ايشان تئاترهاي بسياري را كار كردم كه در نهايت سال 62 اتفاقات جديدي در زندگي من افتاد و آقاي اوجي به اتفاق خانواده به خواستگاري آمدند و سال 63 نيز ما با هم ازدواج كرديم. حاصل ايت ازدواج يك دختر به نام فريال دارد كه متولد 64 و فارغ التحصيل رشته عكاسي است.

biography flora sam30 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

تصاوير فلورا سام و دخترش

 
بيوگرافي مجيد اوجي:


مجيد اوجي متولد ۱۳۴۰ نويسنده و تهيه‌ كننده تلويزيون و تئاتر بود.

مجيد اوجي همسر فلورا سام، كارگردان، بازيگر و نويسنده تلويزيون بود و اكثر فعاليت‌هاي آنها در حوزه سريال‌سازي با هم شكل گرفته بود.

مجيد اوجي، در آثاري همچون سريال تلويزيوني «سفر سبز»، سريال تلويزيوني «همسايه ها» و سريال تلويزيوني «توطئه فاميلي» فعاليت داشته است.

مجيد اوجي تهيه كننده سينما و تلويزيون ايران است. از مهم‌ترين آثار مجيد اوجي مي‌توان به فعاليت در سريال سفر سبز، سريال توطئه فاميلي و سريال باغ سرهنگ اشاره كرد.

حتما بخوانيد:  بيوگرافي زنده ياد خسرو شجاع زاده بازيگر پدر سالار


مجيد اوجي در ۱۷ آبان ۱۳۹۸ در تهران پس از مدت‌ها مبارزه با بيماري سرطان درگذشت.

biography flora sam26 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

همسر فلورا سام


فيلم هاي فلورا سام:
– مرضيه در سال  1398
– قرارمون پارك شهر  در سال 1395
– ما فرشته نيستيم   در سال 1393
– باغ سرهنگ  در سال 1392
– بي‌قرار ۱ و ۲  در سال 1392
– راز پنهان  در سال 1391
– توطئه فاميلي  در سال 1390
– راز و نياز   در سال 1390
– بوي خاك عطر گلاب  در سال 1390
– ماه عسل   در سال 1390
– نشاني  در سال 1387
– شبي از شب‌ها  در سال 1383
– مشق عشق  در سال 1381
– همسايه‌ها   در سال 1379
– روزهاي زندگي  در سال 1377
– پدرسالار   در سال 1374
– شيخ مفيد   در سال 1373
– خورشيد شب   در سال 1372
– مزد ترس   در سال 1371
– مهر و ماه  در سال 1369

حتما بخوانيد:  بيوگرافي سونگول اودن بازيگر تركيه اي + تصاوير

 تصاوير فلورا سام:

biography flora sam27 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

عكس جديد فلورا سام

biography flora sam26 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

تصاوير فلورا سام و مجيد اوجي

biography flora sam23 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

عكس عروسي فلورا سام و همسرش

biography flora sam24 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

فلورا سام و دخترش

biography flora sam22 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

flora 1 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش flora 4 e1543616233831 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش flora 6 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش resized 356945 396 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش resized 357264 348 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش resized 357265 531 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش resized 357266 711 بيوگرافي فلورا سام و همسرش علي اوجي + عكس همسر و دخترش

گردآوري: بخش بيوگرافي بازيگران روبكا

منبع:http://robeka.ir/biography-flora-sam/

بيوگرافي فلورا سام بيوگرافي علي اوجي بيوگرافي فلورا سام بازيگر بيوگرافي فلورا سام و خانواده اش بيوگرافي فلورا سام و همسرش مجيد اوجي بيوگرافي كامل فلورا سام بيوگرافي همسر فلورا سام بيوگرافي و عكس فلورا سام بيوگرافي و عكسهاي فلورا سام بيوگرافيفلوراسام تصاوير فلورا سام زندگينامه فلورا سام عكس فلورا سام عكس هاي فلورا سام عكس و بيوگرافي فلورا سام فلورا سام همسر علي اوجي همسر فلورا سام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۴:۴۹ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]

عكس هاي خنده دار

 

عكس خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام 

در اينبخش مجموعه اي از عكس طنز جديد براي تلگرام و اينستاگرام را برايتان در سايت روبكا جمع آوري كرده ايم. شـما مي‌توانيد از اين عكسهاي طنز براي پست ها، عكسهاي پروفايل و استوري هاي خود استفاده كنيد و بخنديد.

1573252696 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

حتما يادتون مياد بابا مامانا با چـه كلك هايي مـا رو مي بردن آمپول مون بزنن؟

1573252697 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

البته ميتونيم شوهر خاله ها و شوهر عمه ها رو اضافه كنيم!

1 1573252697 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

هـمـه مـا درون مون يه اژدهاي ترسناك و عصباني داريم اما در واقعيت…

1573252698 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

هيچي بدتر از يه سوسك بالدارنيست

1 1573252698 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

مـن چشمان خويشتن ديدم كـه جان و تخم دو زرده ام ميرود…

1573252699 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

آخرش ستايش خوشبخت شد

1573252700 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

شـما رو يه جايي ديدما ولي هرچي فكر مي‌كنم يادم نمياد كجا بود…

1 1573252700 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

داداش بزن گوشي رو بشكن اما نذار بيوفته دست زنم

1573252701 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

بعداز مدت ها بدل استاد محمدرضا شجريان هم رونمايي شد!

1 1573252701 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

داري چـه غلطي مي‌كني؟ 

1573252702 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

آخرين سلاح و دست آويز مادر ها !

1573252703 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

حداقل بعد از تعزيه لباساتون رو عوض كنيد سوژه نشيد

1 1573252703 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

ولم كن برم بـه بدبختيام برسم؟

1573252704 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

روايته راننده كاميون ها اينجوري متولد ميشن

1573252705 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

عييييييين واقعيت رو بيان مي كنه اين عكس!

1 1573252705 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

همه تصوراتم راجب جغد بهم خورد!

1573252706 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

ورژن جديد سريال پيكي بلايندرز هم اومد بيرون، البته براي رده سني كودكان هست…

1573252707 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

همـه پاييز دو نفره دارن، اونوقت مـن بايد با آب دماغ و دستمال كاغذي سلفي بگيرم حداقل…

1 1573252707 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

عين واقعيته يه روز مامانا نباشن همه چي ميريزه بهم

1573252708 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

بريد پست هاياينستاگرام تون رو بخونيد و بعد….

1573252709 robeka.ir عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام

بنظر خيليا شايد خنده دار باشه اما يك حقيقته، سلامتي هـمه مادرهاي مهربون……..

عكس طنز و خنده دار عكس طنز و خنده دار جديد عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام اينستاگرام عكس طنز و خنده دار جديد براي تلگرام و اينستاگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۳:۳۱ ] [ علي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 29
دیروز : 24
افراد آنلاین : 1
همه : 2843
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ /  گیربکس اتوماتیک خرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفونخرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خرید آبنما خانگی /  قیمت آجر / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت